Provoz

Ranní družina: 6:00 - 7:40 hod. – boční vchod budovy školy

Odchod do šaten s vychovatelkou: 7:40 - 8:00 hod. – potom děti odcházejí do třídy

Odpolední družina: 11:30 – 17:00 hod. – hlavní vchod budovy školy- přízemí

Oddělení

1. vychovatelka Věra Dorociaková - třída č. 5
  2. vychovatelka Jarmila Kvičalová - třída č. 2
  3. vychovatelka Kateřina Štiková - třída č. 4
  4. vychovatelka Kamila Mačkalová - třída č. 10

Školné

Září: 120,- Kč - platí se při přihlášení dítěte do ŠD

Říjen - prosinec: 360,- Kč - zaplatit do 30. září 2020

Leden – březen: 360,- Kč - zaplatit do 20. prosince 2020

Duben – červen: 360,- Kč - zaplatit do konce března 2021

Telofonní číslo do družiny: 704 087 967

Řád školní družiny

Přihláška do družiny

Akce školní družiny

Valentýn

Dne 14. února slaví svátek všichni zamilovaní a legenda o sv. Valentýnovi praví, že Valentýn před svou popravou napsal své milé dopis na rozloučenou s podpisem: ,,S láskou, Tvůj Valentýn.'' Od té doby si lidé předávají láskyplné vzkazy a právě tato zamilovaná přáníčka si vyráběly i naše děti ve školní družině. Tvoření se jim velmi povedlo a domů si odnášely svou krásně nazdobenou „valentýnku.''

21.2. 2021

Krmení kačen

Děti 1. oddělení školní družiny se vydaly na procházku ke splavu u kina Mír. Pozorovaly nejen zimníírodu, ale také nakrmily vodní zvířectvo a divoké kačeny. S sebou si přinesly obilí, pšenici, kukuřici a ptačí zob. Při krmení si děti všímaly rozdílů mezi ptáky a měly spoustu dotazů. Cestou zpět do školy si zadováděly na sněhu a sdílely své dojmy. Vycházka se dětem moc líbila.

14.2. 2021

Vitamíny a zdraví

Když máš málo vitamínů,

jez ovoce a zeleninu.

Bacily snadno přemohou,

nemoci na tebe nemohou.

Poslední lednový týden byl pro děti 1. oddělení týdnem zdravého životního stylu. Povídali jsme si i o vitamínech, zdraví, o zdravém mlsání, správném oblékání a otužování.

14.2. 2021

Dobroty pro ptáčky

V zimě ptáčci mívají hlad. Hledají , kde by co snědli. Děti 1. a 2. odd školní družiny na ptáčky myslí. Vyráběly jim dobroty ze zrníček. 1. odd napuštěné papírové rolky namácěly v prosu a 2.odd do tvořítek na cukroví dávaly směs z různých zrníček. Vznikla tak například ovečka, motýl, kytička, stromeček atd. Nakonec si na vycházce vybraly místo, kde dobroty zavěsily na stromy a keře. Popřály ptáčkům dobrou chuť. V ŠD si ještě pak vyráběly ptáčky a krmítka z papíru, kterými si vyzdobily svou třídu.

6.2. 2021

Bobování

Třesky, plesky

že dnes bylo ale hezky.

Vločky, sněžení,

pro děti krásné nadělení.

Přišla opravdová zima. Sníh, mráz - to všechno vybízí k sáňkování, bobování. A tak i děti z 1. a 2. odd školní družiny vyrazily na svah. Ten byl sice menší, ale to dětem vůbec nevadilo. Vydováděly se dosyta. Spokojené a unavené se pak vracely zpět do svých vyhřátých tříd.

6.2. 2021

1 2 3 4 >