Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich užíváním souhlasíte. Více informací
JEDNIČKA

ZŠ KRNOV ● DVOŘÁKŮV OKRUH

Školní družina

 

Provoz

Ranní družina: 6:00 - 7:40 hod. – boční vchod budovy školy

Odchod do šaten s vychovatelkou: 7:40 - 8:00 hod. – potom děti odcházejí do třídy

Odpolední družina: 11:30 – 17:00 hod. – hlavní vchod budovy školy- přízemí

 

 

Oddělení

  1. vychovatelka Věra Dorociaková - třída č. 5
  2. vychovatelka Jarmila Kvičalová - třída č. 2
  3. vychovatelka Kateřina Štiková - třída č. 4
  4. vychovatelka Kamila Mačkalová - třída č. 10

 

 

Školné

Září: 120,- Kč - platí se při přihlášení dítěte do ŠD

Říjen - prosinec: 360,- Kč - zaplatit do 30. září 2020

Leden – březen: 360,- Kč - zaplatit do 20. prosince 2020

Duben – červen: 360,- Kč - zaplatit do konce března 2021

 

 

Telofonní číslo do družiny: 704 087 967 

Řád školní družiny

Přihláška do družiny

 

 

Akce školní družiny

Pokusy se sněhem a ledem


Školní družina 1. oddělení se proměnila v malou zimní laboratoř. Děti se alespoň na malý okamžik samy staly malými výzkumníky. Sledovaly, zkoumaly a pozorovaly různé proměny sněhu a ledu. Nejdříve si nanesly sníh do kyblíku a sledovaly, jak se rozpouští ve vodu. Následně také viděly, kolik nečistot se ve sněhu nachází. Vodu také nalily do plastových lahviček, které umístily do mrazáku a následně zjistily, že takto vyrobí led. Nakonec pozorovaly, jak se nám rozpouští led na tácku i v ruce. Tyto pokusy naše děti moc bavily.  

 

26.2. 2021


Karnevalové odpoledne


Děti naší školní družiny vyřkly své přání nahlas: „Haló, pane Karnevale, račte dále, račte dále.“ A v tomto směru byly vyslyšeny. Paní vychovatelky pro ně zorganizovaly dětský karneval v každém oddělení zvlášť. Děti se v nápaditých a velmi hezkých maskách předvedly. V tělocvičně pro ně byly připraveny fyzicky nenáročné soutěže a taky si zatančily. Odměnou jim byla nejen sladkost, ale i pěkně strávené odpoledne ve školní družině. Děti si v každém oddělení vyráběly různé karnevalové výrobky - klauny, škrabošky nebo maškarní doplňky, které se jim moc vydařily.

 

26.2. 2021


Valentýn


Dne 14. února slaví svátek všichni zamilovaní a legenda o sv. Valentýnovi praví, že Valentýn před svou popravou napsal své milé dopis na rozloučenou s podpisem: ,,S láskou, Tvůj Valentýn.'' Od té doby si lidé předávají láskyplné vzkazy a právě tato zamilovaná přáníčka si vyráběly i naše děti ve školní družině. Tvoření se jim velmi povedlo a domů si odnášely svou krásně nazdobenou „valentýnku.''

     

   

21.2. 2021


Krmení kačen


Děti 1. oddělení školní družiny se vydaly na procházku ke splavu u kina Mír. Pozorovaly nejen zimníírodu, ale také nakrmily vodní zvířectvo a divoké kačeny. S sebou si přinesly obilí, pšenici, kukuřici a ptačí zob. Při krmení si děti všímaly rozdílů mezi ptáky a měly spoustu dotazů. Cestou zpět do školy si zadováděly na sněhu a sdílely své dojmy. Vycházka se dětem moc líbila.

14.2. 2021


Vitamíny a zdraví


Když máš málo vitamínů,

jez ovoce a zeleninu.

Bacily snadno přemohou,

nemoci na tebe nemohou.

Poslední lednový týden byl pro děti 1. oddělení týdnem zdravého životního stylu. Povídali jsme si i o vitamínech, zdraví, o zdravém mlsání, správném oblékání a otužování.  

 
 
 

14.2. 2021


1 2 3 4 >