Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava

Webové stránky http://www.zemedelka.opava.cz/

Kontaktní email mssz@po-msk.cz

Vážení přátelé,

v sobotu dne 9. ledna 2021 měla mít naše škola 3. den otevřených dveří v tomto školním roce.

Prezenční forma dne otevřených dveří dne  9. 1. 2021 se však vzhledem k epidemii Covid 19 ruší, avšak realizujeme živé on-line vysílání na třech odkazech, kam se na nás můžete se svými dotazy obrátit (v sobotu 9. ledna od 10 do 13 hodin).

Odkazy na živé vysílání 9. ledna (10 - 13h) zde:

Arnošt Klein - ředitel školy (připojit se přes Google Meet)

meet.google.com/uyu-jowv-izs

(lze využít i telefonický hovor či WhatsApp 736 765 533)

Václav Schreiber- vedoucí náboru a marketingu  (připojit se přes Google Meet)

meet.google.com/aei-urbp-ghj

(lze využít i telefonický hovor 733 595 523)

Jiří Zapletal - zástupce školy (připojit se přes Google Meet)

meet.google.com/bgy-djcd-niw

V rámci on-line diskuse můžete pokládat dotazy ke škole, studijním oborům, přijímacímu řízení a také si můžete s kterýmkoliv výše uvedeným zástupcem školy domluvit termín individuální prohlídky a naši krásnou, výborně vybavenou, maximálně naplněnou školu budete moci navštívit a prohlédnout si.

Kromě toho jsme vytvořili v rámci této situace pro všechny zájemce publikaci a aktuální informační video o škole, které umísťujeme na YouTube a odkaz na ně posíláme níže v rámci této informace ke  "Dni otevřených dveří" všem základním školám k využití (níže v textu) a  současně jej zveřejňujeme na webu školy.

Publikace ke stažení – zde.

Video o škole a možnostech studia - https://www.youtube.com/watch?v=XE8vxAdqfyU

Pro jakékoliv další informace o škole, oborech, možnostech studia jsme Vám, žákům i rodičům kdykoliv k dispozici na těchto kontaktech, neváhejte nám zavolat, napsat, domluvit si individuální schůzku apod. Naše krásná, moderně vybavená a 100 % naplněná škola je vám k dispozici