Paní Zima

Tak jsme se konečně dočkali sněhu. My si však tak trochu myslíme, že jsme tomu krapet napomohli. :) Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech jsme se totiž všichni s nadšením pustili do tvorby Paní Zimy. Nápadů se v ten moment objevilo neskutečně moc, ale museli jsme se dohodnout a společně vytvořit jen jeden. Práce se nám podařila, a proto, že jsme prima parta, dokázali jsme se i domluvit. :) Řádění na sněhu bylo super a my doufáme, že nám ten sníh ještě dlouho vydrží. :)

11.2. 2021

Zimní radovánky v 2.B

Třída 2.B využila krásného zimního počasí k zábavám a hrám na sněhu. Spojili jsme tělocvik , pracovku i výtvarku   parádně jsme si dnešní vyučování užili. Na oběd jsme odcházeli vymrzlí a vydovádění.

11.2. 2021

Vysvědčení

10.2. 2021

Provoz školy a rozvrh od 8.2.2021

Od pondělí 8.2.2021 bude probíhat pravidelná výuka ve škole pro žáky 1. a 2. tříd a distanční výuka pro žáky 3. – 9. ročníků.

Aktuální rozvrhy videokonferencí pro 2. stupeň najdete na webových stránkách školy v sekci žáci.

Nebo můžete použít rychlý proklik  https://zs1krnov.cz/rozvrhvideokonferenci

4.2. 2021

Výuka v tomto týdnu a předávání vysvědčení

Vážení rodiče,

informuji Vás, že provoz naší školy v týdnu od 25. ledna 2021 bude i nadále probíhat v režimu jako dosud, tzn.  prezenční výuka pro žáky 1.- 2. ročníku, distanční výuka pro 3.- 9. ročníky.

Předání vysvědčení za první pololetí školního roku 2020-2021 proběhne následujícím způsobem:

·         Žákům, kteří se účastní prezenční výuky, tzn. žáci 1. a 2. ročníku, bude vysvědčení předáno ve čtvrtek 28. 1. 2021.

·         Žákům, kteří se účastní distanční výuky, tzn. žáci 3. – 9. ročníku, je zpřístupněn náhled v rámci informačního systému Škola online. Písemný formulář bude následně předán nejpozději třetí vyučovací den, kdy bude možná osobní přítomnost žáků ve škole.

V pátek 29. 1. 2021 mají žáci pololetní prázdniny – výuka neprobíhá.

Od 1. 2. – 7. 2. mají žáci jarní prázdniny.

Výuka bude zahájena 8. února 2021. O jejím rozsahu Vás budu informovat po upřesnění ze strany MŠMT ČR.

Děkuji všem za spolupráci

Mgr. Nikola Krusberská, ředitelka školy