Ve středu 20.4. se budou konat třídní schůzky.
První stupeň od 16.00.
Druhý stupeň od 16.30.

18.4. 2022

Sběrový týden

Jarní sběr papíru bude opět probíhat ve sběrně u Laláka.

18.4. 2022

Pletení pomlázky

,, Komu se nelení, tomu jde pletení.

Tomu se proutečky v pomlázku promění.''

Další akcí školní družiny pro děti k Velikonocům patřilo pletení pomlázky. Z nachystaných proutků si chlapci sami upletli svou jarní velikonoční pomlázku. A začali se těšit na pondělní velikonoční koledování.

Začaly svátky jara

Máme tady svátky jara, pašijový týden a dnes začala škaredá středa, tzn. že by se neměl dnes nikdo mračit. Našim prvňáčkům se tuto tradici povedlo dodržet díky loutkovému představení „Zvířátka a loupežníci“ v podání amatérského loutkařského souboru Krnováček. Dětem se představení s dívenkou Zdeničkou a jejími věrnými zvířátky moc líbilo a z představení odcházely s úsměvem. Hezké svátky všem.

Talenty pro firmy

Vybraní žáci 5. ročníku se v pátek 8. dubna zúčastnili soutěže Talenty pro firmu „ T-PROFI“, kterou pořádala Okresní hospodářská komora Bruntál v areálu společnosti Bašista. Na zahájení soutěže se přišli podívat zástupci města i ředitelé škol. Principem této soutěže je podpora zavádění polytechnické výuky v rámci odborného vzdělávání a rozvoj kreativního myšlení žáků.  Součástí je rozvíjení týmové spolupráce s žáky střední školy.

Naše dvě družstva- chlapecké a dívčí byla pod záštitou firmy Bašista a Aspec. Pečlivě se připravovala na soutěž a s velkým nadšením se zapojila. Starší studenti SŠP v Krnově jim byli příkladem. Všichni zvládli zadaný úkol a soutěžní den si užili. Kromě připraveného pohoštění, byla součástí dne exkurze po firmě Bašista.

Zpracovala. Mgr. Hana Kalábová

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >