Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich užíváním souhlasíte. Více informací
JEDNIČKA

ZŠ KRNOV ● DVOŘÁKŮV OKRUH

Aktuality

Třídní schůzky


Ve středu 20.4. se budou konat třídní schůzky.
První stupeň od 16.00.
Druhý stupeň od 16.30.

18.4. 2022


Sběrový týden


Jarní sběr papíru bude opět probíhat ve sběrně u Laláka.

18.4. 2022


Pletení pomlázky


,, Komu se nelení, tomu jde pletení.

Tomu se proutečky v pomlázku promění.''

Další akcí školní družiny pro děti k Velikonocům patřilo pletení pomlázky. Z nachystaných proutků si chlapci sami upletli svou jarní velikonoční pomlázku. A začali se těšit na pondělní velikonoční koledování.

 

13.4. 2022


Začaly svátky jara


Máme tady svátky jara, pašijový týden a dnes začala škaredá středa, tzn. že by se neměl dnes nikdo mračit. Našim prvňáčkům se tuto tradici povedlo dodržet díky loutkovému představení „Zvířátka a loupežníci“ v podání amatérského loutkařského souboru Krnováček. Dětem se představení s dívenkou Zdeničkou a jejími věrnými zvířátky moc líbilo a z představení odcházely s úsměvem. Hezké svátky všem.

13.4. 2022


Talenty pro firmy


Vybraní žáci 5. ročníku se v pátek 8. dubna zúčastnili soutěže Talenty pro firmu „ T-PROFI“, kterou pořádala Okresní hospodářská komora Bruntál v areálu společnosti Bašista. Na zahájení soutěže se přišli podívat zástupci města i ředitelé škol. Principem této soutěže je podpora zavádění polytechnické výuky v rámci odborného vzdělávání a rozvoj kreativního myšlení žáků.  Součástí je rozvíjení týmové spolupráce s žáky střední školy.

Naše dvě družstva- chlapecké a dívčí byla pod záštitou firmy Bašista a Aspec. Pečlivě se připravovala na soutěž a s velkým nadšením se zapojila. Starší studenti SŠP v Krnově jim byli příkladem. Všichni zvládli zadaný úkol a soutěžní den si užili. Kromě připraveného pohoštění, byla součástí dne exkurze po firmě Bašista.

Zpracovala. Mgr. Hana Kalábová

 

13.4. 2022


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >
Archív příspěvků