Provoz školy od 4.1.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

vláda na svém jednání 23. prosince 2020 rozhodla o zpřísnění opatření souvisejících s přechodem na stupeň 5 systému hodnocení PES. S tím souvisí také fungování škol a školských zařízení, které rovněž přechází do stupně 5.

Od pondělí 4. 1. bude probíhat pravidelná výuka ve škole pro žáky 1. a 2. tříd a distanční výuka pro žáky 3. – 9. ročníků.

Organizační pokyny pro jednotlivé stupně:

Výuka pro 1. stupeň

Výuka pro 2. stupeň

29.12. 2020

Nová vánoční tradice - Vánoční focení

Když před dvanácti lety, v prosinci 2008, přišel školní parlament s nápadem společného zpívání ve škole, nikdo netušil, že tak ve škole vznikne pravidelná tradice vánočního zpívání na schodech. Na toto zpívání se vždy těšily nejen děti a učitelé, ale také i mnoho rodičů. Společný zpěv koled v nás všech pokaždé jen umocňoval sváteční atmosféru posledních okamžiků ve škole před vánočními prázdninami.

Letos vzhledem k vážné situaci nám všem bylo moc líto, že si nemůžeme společně zazpívat a rozloučit se zpěvem.

Hledali jsme jinou alternativu – no a protože jsme šikovní, tvořiví, stále akční a hlavně máme v našem týmu skvělého fotografa, vzniklo vánoční focení na schodech. Posuďte sami, jak se nám fotky jednotlivých tříd povedly. Tímto moc děkujeme za krásné vánoční fotečky našemu panu školníkovi Františku Chytilovi.

20.12. 2020

Vánoční přání

20.12. 2020

Začátek vánočních prázdnin

Milí žáci, vážení rodiče,

v souvislosti s epidemickou situací v ČR byly vánoční prázdniny rozšířeny o pondělí 21. a úterý 22. prosince 2020.

Nástup do školy po těchto prázdninách je pondělí 4. ledna 2021.

16.12. 2020

Vánoční trhy - poděkování

I v letošním roce se nám nakonec podařilo získat prodejem vánočních výrobků na krnovských trzích finanční obnos, který bude věnován dětem. Prostředky využijeme pro nákup funkčního posezení v prostorách školy.

Rádi bychom touto cestou moc poděkovali všem, kteří věnovali svůj čas a pomohli nám rozšířit nabízený sortiment. Zároveň děkujeme našim učitelkám, asistentkám a vychovatelkám, jež si prodej ve stánku poctivě „odstály“. Na výsledku mají v neposlední řadě zásluhu také ti, co nás přišli osobně pozdravit a nějakou drobnost si pro zpříjemnění adventu odnesli domů.

Děkujeme :)

14.12. 2020