Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich užíváním souhlasíte. Více informací
JEDNIČKA

ZŠ KRNOV ● DVOŘÁKŮV OKRUH

Aktuality

Zápis do první třídy


Vážení rodiče, výsledky zápisu najdete v sekci rodiče - zápis do první třídy nebo jednoducým proklikem toho odkazu
 
https://zs1krnov.cz/zapisdoprvnitridy
 
Děkujeme všem rodičům za důvěru v naší školu a už teď se na nové žáky moc těšíme.

27.4. 2022


McDonald´s Cup


Po dvouleté sportovní pauze jsme se dočkali první velké soutěže. Naši žáci se zúčastnili fotbalového turnaje v Krnově. Počasí sportování nepřálo a většinu zápasů provázel déšť.

Hrálo se ve dvou skupinách v každé kategorii. Naši chlapci a děvčata ze svých skupin nepostoupili. Přesto je třeba ocenit bojovnost a zápal pro hru. Nejlepšími hráči byli v mladší kategorii – Norbert Gruner, Šimon Zapletal a Sára Mattová, v kategorii starších – Karolínka Gasperlová a Alexios Kumarcis.

Zapsala: Mgr.Blanka Mecová


26.4. 2022


Zápis do 1. třídy


Zápis do 1. třídy je pro budoucí žáčky i jejich rodiče vždy významným okamžikem. Je to slavnostní akt, jež patří k životním mezníkům, na které rádi vzpomínáme i v dospělosti. Letos naše škola vítala nové tváře u zápisu ve dnech 21. – 22. dubna. Věříme, že tento den si užili nejen naši pedagogové, ale především budoucí prvňáčci i se svými rodiči. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří k nám zavítali, a už teď se na nové žáčky nesmírně těšíme.

25.4. 2022


Štafetový pohár


Ve středu 20. 4. 2022 proběhlo na atletickém stadionu okresní kolo Štafetového poháru.

Naši školu v kategorii 1. – 3. ročník reprezentovali: Bára Gaudková, Šimon Kajaba, Eliška Snášelová, Leontýna Fajtlová, Lukáš Indruch, Sára Chlopčíková, Šimon Zapletal, Samuel Hoferek.

V kategorii 4. – 5. ročník Dominik Sabó, Filip Rada, Daniel Suchánek, Alexios Kumarcis, Tereza Doubková, Lucie Kenisová, Natálie Alčerová, Nikol Avratová.                                                                                                                                                                                

Děkujeme všem za účast a sportovní nadšení.

 

25.4. 2022


Školní klub


Čtení, vyprávění, poslouchání, práce s knížkou – to vše je náplní školního klubu, který je v tomto pololetí zaměřen na čtenářské dovednosti. S dětmi se scházíme každou středu odpoledne ve školní knihovně, kde máme velké množství knížek, ze kterých čteme a následně s nimi zábavnou formou pracujeme.

20.4. 2022


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >
Archív příspěvků