Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich užíváním souhlasíte. Více informací
JEDNIČKA

ZŠ KRNOV ● DVOŘÁKŮV OKRUH

Aktuality

Krajské kolo Olympiády z jazyka českého


7. duben 2021 se zapíše do historie naší školy jako den, kdy se na její půdě konalo první krajské kolo Olympiády z jazyka českého. Dvěma našim žákům devátého ročníku (Adéle Náplavové a Ondřeji Vondrákovi) se v okresním kole podařilo umístit na prvních dvou místech a postoupili tak do kola krajského. Současná pandemická situace a trvání nouzového stavu v naší republice však neumožňuje žákům odjet do Ostravy, aby se mohli účastnit této soutěže osobně. Krajské kolo proto proběhlo on-line v naší učebně informatiky. Pevně doufáme, že se našim šikovným deváťákům podařilo zabojovat!!

 

7.4. 2021


Školní vajíčkovník


V neděli 28. 3. 2021 odpoledne na dvoře naší školy vyrostl zvláštní „Vajíčkovník“, který byl připraven pro všechny natěšené děti a jejich rodiny. Úkolem bylo pomoct nám „obléct“ náš velikonoční Vajíčkovník, aby byl co nejkrásnější. Dětem se to opravdu podařilo a jsme neskutečně rádi, že se zapojily celé rodiny. Přibyla nejen nádherně zdobená vajíčka na různé způsoby, ale i velikonoční věnečky a jiné ozdoby. Věříme, že jako rodina jste prožili nad touto aktivitou příjemné chvilky a děkujeme, protože jste nám udělali velikou radost. Přejeme všem příjemné Velikonoční pondělí.

7.4. 2021


Vajíčkovník


Pojďte nám pomoct společně "obléknout" náš vajíčkovník. Jakákoliv ozdoba s velikonoční tématikou je vítána a moc se na ni těšíme!!!
Od pondělí 29. 3. do čtvrtka 1. 4. bude na dvoře naší školy nachystán „VAJÍČKOVNÍK“ . Vyrob jakoukoliv technikou velikonoční vajíčko (kraslici, drátkování, háčkovaní, z papíru …) přijď jej zavěsit na náš „vajíčkovník“.  Pokud se na dvoře u svého díla i vyfotíš a foto zašleš své paní učitelce na památku, budeme moc rádi.  
 

 

29.3. 2021


Naše šikovné děti se dostaly do novin


 

10.3. 2021


Rozdáváme radost …


V současné době, kdy už na všechny doléhá krize současného stavu, se naše škola rozhodla šířit pozitivní náladu a alespoň zprostředkovaně vykouzlit úsměv na tváři. Využili jsme dnešní Mezinárodní den žen, abychom udělali radost ženám, kterým je nyní odepřen kontakt se svými blízkými. Zároveň jsme jim chtěli vyjádřit úctu a poděkování.

 

Děti naší školy vyrobily krásná přáníčka s milými vzkazy, které jsme následně předali do krnovského domova seniorů, abychom těmto ženám vyjádřili úctu a poděkování. Mysleli jsme nejen na místní babičky, ale přáníčka obdrží i celý personál. Děti se do tvoření pustily opravdu s velkou inspirací a nám se tato akce zalíbila natolik, že z ní hodláme udělat každoroční tradici, neboť dobra kolem nás není nikdy dost. 

Kolektiv ZŠ Dvořákův okruh

 

 

7.3. 2021


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >