Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich užíváním souhlasíte. Více informací
JEDNIČKA

ZŠ KRNOV ● DVOŘÁKŮV OKRUH

Aktuality

Naše šikovné děti se dostaly do novin


 

10.3. 2021


Rozdáváme radost …


V současné době, kdy už na všechny doléhá krize současného stavu, se naše škola rozhodla šířit pozitivní náladu a alespoň zprostředkovaně vykouzlit úsměv na tváři. Využili jsme dnešní Mezinárodní den žen, abychom udělali radost ženám, kterým je nyní odepřen kontakt se svými blízkými. Zároveň jsme jim chtěli vyjádřit úctu a poděkování.

 

Děti naší školy vyrobily krásná přáníčka s milými vzkazy, které jsme následně předali do krnovského domova seniorů, abychom těmto ženám vyjádřili úctu a poděkování. Mysleli jsme nejen na místní babičky, ale přáníčka obdrží i celý personál. Děti se do tvoření pustily opravdu s velkou inspirací a nám se tato akce zalíbila natolik, že z ní hodláme udělat každoroční tradici, neboť dobra kolem nás není nikdy dost. 

Kolektiv ZŠ Dvořákův okruh

 

 

7.3. 2021


Výuka od 1.3.2021


Vážení rodiče, na základě usnesení vlády ze dne 26. 2. 2021 přecházejí rovněž žáci 1. a 2. tříd na distanční výuku.

27.2. 2021


Zábavná matematika


Vystřihujeme, lepíme, skládáme, ale hlavně musíme vypočítat příklady, aby vznikl obrázek.

25.2. 2021


Knihovna on-line


V únoru bychom jistě navštívili místní krnovskou knihovnu a užili bychom si nejméně třetí besedu. Tato doba nám to sice neumožňuje, ale skřítci v knihovně na to krásně vyzráli a díky jejich vynalézavosti jsme si mohli vyslechnout přínosnou besedu. Dozvěděli jsme se, co se v knihovně děje v noci, když se skřítci starají o všechny knihy. Víme, jak se ke knihám chovat a těšíme se, až si zase půjdeme do výpůjčního okénka půjčit nějakou knihu. Spousta z nás prvňáčků už umí totiž číst všechna písmenka a začíná objevovat ta správná kouzla knih.

 

25.2. 2021


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >