Andělská Hora – den třetí

Třetí den našeho lyžařského kurzu se nesl v duchu odpočinku.

Dopolední trénink nám zpestřila olympiáda v lyžování a snowboardingu, kde se sjelo téměř 150 žáků z celého okresu Bruntál, a byla nám tak inspirací pro další zdokonalování svých dovedností.

Odpoledne jsme strávili aktivním odpočinkem a užili jsme si procházku poutní křížovou cestou až na Anenský vrch, odkud se nám díky příznivému počasí naskytl krásný výhled na vrcholky Jeseníků, Velkou kotlinu i dominantní Praděd.

Večer byl odpočinek dovršen společným promítáním akčního filmu, který jsme si zpříjemnili dobrým občerstvením v podobě „popcornu“.

3.3. 2022

3.3. 2022

Andělská Hora – den druhý

Druhý den se nesl v duchu obrovských pokroků, ale i bolavých nohou.

Začátečníci se přesunuli z lyžařské školičky na „velký kopec“ a trénovali nejen sjezd, ale i bezpečný výjezd na pomě. Pokročilí pilovali své schopnosti v doprovodu skvělých instruktorů a „najezdili“ toho během dne opravdu hodně.

Celý den nás doprovázelo sluníčko a večer jsme zakončili diskotékou, kdy se po prvotním ostychu nakonec do Macareny a mašinky zapojili téměř všichni, trsly si samozřejmě i paní učitelky J

Andělská Hora – den první

Posíláme pozdrav z prvního dne lyžařského kurzu v Andělské Hoře.

Už při jízdě autobusem se ve vzduchu mísilo nadšení, radost, ale i napětí. Po příjezdu a ubytování se, jsme se ihned vrhli na zdolávání svahu. Začátečnicí i pokročilí si své schopnosti ověřili před zkušenými instruktory a byli rozděleni do družstev. Zejména naprostí začátečnicí předvedli už první den neskutečný kus práce.

Počasí nám také moc přálo. Sluníčko se střídalo s mírným sněžením a podmínky tedy byly ideální. Večer jsme si společně zahráli „ledolamky“ a pak jsme šli nabírat síly na další den.

Preventivní besedy

Poslední únorový týden byl na naší škole ve znamení preventivních besed.
22. 2. 2022 do pátých ročníků zavítal Mgr. Roman Hota ze sdružení ACET, aby si s dětmi popovídali o škodlivosti kouření.
A na závěr týdne navštívila deváté třídy naše oblíbená policejní preventistka Karla Špaltová, aby žákům osvěžila pojmy trestní odpovědnost,přestupek,trestný čin a další. O tom, že deváťáky toto téma zaujalo, svědčila bohatá diskuze během přestávky.
Oběma přednášejícím děkujeme a pevně doufáme, že se s nimi budeme moci zase brzy setkat nad dalšími zajímavými tématy.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >