Hřiště pro veřejnost

Od 1.4.2022 bude opět otevřené hřiště pro veřejnost.  Můžete si přijít zasportovat každý den od 15.00 do 19.00

24.3. 2022

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

V pondělí 14. 3. 2022 proběhlo ve Středisku volného času v Krnově okresní kolo olympiády v anglickém jazyce, kterého se zúčastnila žákyně 6. ročníku Aneta Sofie Edelsbergerová a žák 9. ročníku David Anděl.

Jejich ambicí bylo co nejlepší umístění v různorodé konkurenci okresních škol a porovnání svých dosavadních vědomostí. Průběh soutěže, vzhledem k ověřovaným dovednostem, byl náročný. Žáci byli hodnoceni na základě výsledků v gramatickém testu, čtení s porozuměním, poslechovém testu a také v ústním projevu. V posledním zmíněném se přihlíželo zejména na plynulost vyjadřování, výslovnost a pohotovou reakci na otázky při řešení vybrané situace.

Anetka svou pilnou přípravou a houževnatostí obsadila krásné 5. místo a David se umístil na místě 14. Oběma gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jan Tomíček

20.3. 2022

7.3. 2022

Andělská Hora – den pátý

Poslední den se s námi Andělská Hora loučila tím nejkrásnějším způsobem, a to kouzelně zasněženým ránem.

Na svahu měli žáci připraven slalom, kde si všichni mohli vyzkoušet, jak rychlí na lyžích nebo snowboardu dokáží být. Po řádné rozcvičce a „rozježdění“ se směle vrhli do boje. Vítězové poté byli náležitě oceněni a zároveň se můžeme pochlubit, že „velký kopec“ zvládli úplně všichni.

Děkujeme všem za příjemně strávený týden, jenž byl nabitý sportovními výkony, zábavou a hlavně společně stráveným časem. Nesmíme také opomenout naše skvělé instruktory a zázemí, které nám Hotel Anděl poskytl. Věříme, že lyžařský kurz bude pro nás všechny motivací trávit ještě více času na horách a už nyní se moc těšíme na příští rok!

4.3. 2022

Andělská Hora – den čtvrtý

Předposlední den našeho kurzu byl ve znamení pilného tréninku, velkých pokroků a překonání únavy, kterou již pocítil téměř každý.

Večerní program byl nabitý zábavou a hlavně smíchem. Pobavili jsme se u módní přehlídky, kvízu, vytváření „nejkrásnější“ mumie nebo skládání básniček, které byly neskutečně zdařilé. Odměnou za krásný večer byla všem prodloužená večerka.

4.3. 2022

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >