Den otevřených dveří na SŠ zemědělská v Opavě

Aktuálně platná pravidla pro konání společenských a kulturních akcí

Pokud je na akci přítomno více než 20 osob, musí všichni přítomní starší 12 let při příchodu prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

• negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  • prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • negativní výsledek samotestu absolvovaného na místě.

Během společenských akcích uvnitř platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy.

Během dne otevřených dveří zajistíme také možnost samotestování absolvovaném na místě přímo ve škole (je potřeba přijít alespoň 15 minut před začátkem akce).

4.12. 2021

Den otevřených dveří na SŠ hotelnictví a služeb v Opavě

30.11. 2021

Školní klub

Každou středu na naší škole probíhá školní klub, který převážně navštěvují děti ze 3. ročníku. Cílem této volnočasové aktivity je rozvíjet logické a strategické myšlení žáků, získávat další znalosti, dovednosti a kompetence. Klub je součástí Operačního programu MŠMT Výzkum, vývoj a vzdělávání. Čím se bavíme? Řešíme sudoku, osmisměrky, křížovky, šifry, hádanky, hrajeme deskové hry a mnoho dalšího. Při hraní si děti rozšiřují obzory, zapojují fantazii, učí se spolupracovat ve skupině.

24.11. 2021

Daruj dárek

19.11. 2021

Testování

Ve dnech 22. a 29. 11. 2021 proběhne na základě mimořádného opatření MZd screeningové testování žáků.

Netestují se:

- žáci s doloženým potvrzením o očkování

- žáci s doloženým prodělaným Covidem 19 (ne starším než 180 dnů)

Průběh testování bude obdobný jako při plošném screeningovém testování v září, viz web edu.cz

16.11. 2021

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >