Podzimní pěší túra z Ježníku přes Kostelecký vrch na Bezručův vrch

Ve středu 23.9.2020 uskutečnil Sportovně-turistický kroužek podzimní vycházku po modré turistické stezce z Ježníku přes Kostelecký vrch na Bezručův vrch. Cestou žáci pozorovali krásy přicházející podzimní přírody, přečetli si zajímavosti o přírodě na informativních tabulích a seznámili se s osobností slezského básníka Petra Bezruče, jemuž je věnován pomník právě na známém Bezručově vrchu.  Navíc, všichni Krnované vědí, že celá polovina města Krnova nese podle Bezručova vrchu název katastrálního území, který zní: Krnov, Pod Bezručovým vrchem.

Mgr. Jiří Schneider, vedoucí kroužku

30.9. 2020

Adaptační den

Téměř po půlročním návratu dětí do školy jsme nemohli začít jinak než adaptačními dny.V průběhu prvního týdne se naše třídy vydaly trávit společný čas do přírody. Cílem bylo nejen užít si spoustu zábavy, ale pro některé žáčky to znamenalo seznámení se s nově příchozími spolužáky, ale také novými učiteli. V nohou máme spoustu společných kilometrů „po okolí“, které doprovázely různé hry a opékání špekáčků. Všichni jsme si to velmi užili a po dlouhé odmlce jsme mohli konečně trávit zase pohodový čas v třídním kolektivu.

adaptacni den

30.9. 2020

Provoz školní družiny

V pátek 2.10.2020 bude z důvodu konání voleb provoz ŠD pouze do 15.00.

29.9. 2020

Nové webové stránky

Dne 29.9. 2020 dojde k přechodu na nové webové stránky zs1krnov.cz. Staré webové stránky budou plátne po dobu jednoho měsíce a to na adrese stara.zs1krnov.cz.

28.9. 2020

Výsledek výzvy k podávání nabídky "Dodávka tabletů pro výuku"

Výsledek výběrového řízení naleznete v dokumentu níže.

Výsledek výzvy k podávání nabídek

28.9. 2020

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >